Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: title
sv: titel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Center
sv: Centrerad

en: Name
sv: Namn

en: Views
sv: Vyer

en: Node
sv: Nod

en: Nodes
sv: Noder

en: Profile
sv: Profil

en: profile
sv: profil

en: or
sv: eller

en: Blocks
sv: Block

en: Node Reference
sv: Nodreferens

en: Profiles
sv: Profiler

en: Space
sv: Blanksteg

en: profiles
sv: profiler
