Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: title
ar: العنوان

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Center
ar: المركز

en: Name
ar: الاسم

en: Views
ar: العرض

en: Node
ar: العقدة

en: Nodes
ar: العقد

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: profile
ar: ملف مستخدم

en: or
ar: أو

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Space
ar: فراغ
