Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: CCK
ne: सीसीके

en: title
ne: शिर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Name
ne: नाम

en: Node
ne: नोड

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Blocks
ne: ब्लक
