Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: CCK
ur: سی سی کے

en: title
ur: عنوان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Center
ur: وسط

en: Name
ur: نام

en: Views
ur: ویوز

en: Node
ur: نوڈ

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Blocks
ur: بلاکس
