Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Processing
nl: Verwerken

en: Ready
nl: Gereed
