Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.16) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Status:
sk: Stav:

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Retry
sk: Znova

en: Processing
sk: Spracováva sa
