Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.16) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Status:
tr: Durum:

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Customize
tr: Özelleştir

en: Processing
tr: İşliyor
