Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.18) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Checking...
fa: در حال بررسی...

en: Ready
fa: آماده
