Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.19) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Status:
es: Estado:

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Advanced
es: Avanzado

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Customize
es: Personalizar

en: Retry
es: Volver a intentar

en: Processing
es: Procesando

en: Checking...
es: Comprobando....

en: Ready
es: Preparado
