Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.19) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Status:
is: Staða:

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Processing
is: Í vinnslu
