Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.20) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Advanced
de: Erweitert

en: Save Changes
de: Änderungen speichern

en: Customize
de: Anpassen

en: Retry
de: Erneut versuchen

en: Processing
de: Verarbeitung läuft …

en: Checking...
de: Prüfe...

en: Ready
de: Fertig
