Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.20) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Reset
pt: Redefinir

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Advanced
pt: Avançado

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: Customize
pt: Personalizar

en: Processing
pt: Processando

en: Checking...
pt: Checando

en: Ready
pt: Pronto
