Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.21) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Status:
ar: الحالة:

en: Advanced
ar: متقدم

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Customize
ar: تخصيص

en: Processing
ar: قيد المعالجة
