Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.21) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Status:
be: Статус:

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Processing
be: Апрацоўка
