Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.21) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Status:
gl: Estado:

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Customize
gl: Personalizar

en: Processing
gl: Procesando

en: Checking...
gl: Comprobando...
