Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.24) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Status:
ru: Состояние:

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Customize
ru: Настроить

en: Retry
ru: Повтор

en: Processing
ru: Обработка

en: Checking...
ru: Проверка...

en: Ready
ru: Готов
