Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.27) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Checking...
pl: Sprawdzam...
