Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.28) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Advanced
hi: विकसित

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Customize
hi: अनुकूलित करें

en: Processing
hi: प्रक्रिया जारी
