Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.29) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Related Content
eu: Erlazio edukia

en: Checking...
eu: Egiaztatzen...
