Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.29) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Advanced
hu: Haladó

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Related Content
hu: Kapcsolódó tartalmak

en: Checking...
hu: Ellenőrzés...

en: advanced settings.
hu: haladó beállítások.
