Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.29) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Customize
vi: Tùy chỉnh

en: Retry
vi: Thử lại

en: Related Content
vi: Nội dung có liên quan

en: Checking...
vi: Đang kiểm tra ...
