Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.30) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Advanced
ca: Avançat

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Customize
ca: Personalitza

en: Related Content
ca: Contingut relacionat

en: Checking...
ca: Comprovant...
