Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.31) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Advanced
pt: Avançado

en: Save Changes
pt: Guardar alterações

en: Customize
pt: Personalizar

en: Retry
pt: Tente novamente

en: Checking...
pt: A verificar ...

en: Edit Settings
pt: Editar configurações
