Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.31) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Advanced
uk: Розширені

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Retry
uk: Повтор

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: Edit Settings
uk: Редагувати налаштування
