Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Advanced
it: Avanzate

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: Customize
it: Personalizza

en: Processing
it: In elaborazione
