Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Processing
lv: Apstrādē
