Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.7) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Advanced
da: Avanceret

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Customize
da: Tilpas

en: Processing
da: Behandler
