Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.7) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Advanced
fr: Avancé

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Customize
fr: Personnaliser

en: Retry
fr: Essayer à nouveau

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: Ready
fr: Prêt
