Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.9) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Checking...
fi: Tarkistaa...
