Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.31) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Advanced
ja: 高度

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Customize
ja: カスタマイズ

en: Related Content
ja: 関連コンテンツ
