Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-3.31) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Customize
kn: ಗ್ರಾಹಕೀಕರಿಸು

en: Retry
kn: ಮರುಪ್ರಯತ್ನಿಸು

en: Checking...
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ...
