Shared Blocks (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar
