Shared Blocks (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit
