Shared Blocks (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem
