Shared Blocks (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu
