Shared Blocks (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar
