Shared Blocks (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi
