Shared Blocks (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista
