Shared Blocks (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存
