Shared Blocks (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება
