Shared Blocks (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау
