Shared Blocks (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
