Shared Blocks (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt
