Shared Blocks (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre
