Shared Blocks (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz
