Shared Blocks (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar
