Shared Blocks (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Refresh rate
ru: Автообновление
