Shared Blocks (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani
