Shared Blocks (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
