Shared Blocks (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet
